alalal

Teraz Promocja na Serwis klimatyzacji za 150zł z odgrzybianiem. Wymiana opon z wyważaniem kól od 120 zł do 250 za komplet. Zapraszamy.

Kompleksowe naprawy: mechanika, elektryka, oleje i filtry, rozrządy, sprzęgła, hamulce, zawieszenia, usuwanie DPF-FAP programowo i mechanicznie 1000 zł, wulkanizacja od 120 zł za 4 koła, klimatyzacj, geometria 200 zł, zbieżność od 150  zł, komputer 100 zł. Wszystko naprawimy jednocześnie, w jednym czasie. 


Wulkanizacja - wymiana opon z wyważaniem kół, przekładka kół z wyważaniem.

Naprawiamy i serwisujemy klimatyzację na strarym R134a czynniku i nowym 1234yf. Posiadamy długoletnie doświadczenie. Zapraszamy.


1. Diagnostyka komputerowa wszystkie marki osobowe i dostawcze 100zł

  • Usługa w kategorii: odczyt i kasowanie błędów
  • Odczyt i kasowanie błędów wskazanego systemu. Tester obsługuje samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Aktualne licencjonowane oprogramowanie.
  • Połączenie z samochodem bezprzewodowe - nowa technologia.
  • Korzyści: Tester DELPHI i POL5500 posiadające profesjonalne oprogramowanie dla wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dużo możliwości techniczne, adaptacje podzespołów kodowanie itp.

2. Wymiana sprzęgła - kompletne

  • Demontaż i montaż skrzyni biegów, wymiana sprzęgła. Podajemy cenę średnią usługi. Koszt faktyczny ustalamy indywidualnie po oględzinach pojazdu a wynosi od 450 zł przy rozwiązaniach prostych i zależny jest od marki pojazdu oraz rodzaju silnika
  • Korzyści: Diagnozujemy po demontażu rodzaj uszkodzenia i zużycia sprzęgła: tarczy, docisku, łożyska - wysprzęglika, uszczelnień oraz koła dwu-masowego gdy występuje i pomagamy w doborze części zamiennych potrzebnych do naprawy.

3. Okresowa obsługa auto klimatyzacji Promocja 150zł czynnik stary, 250zł czynnik nowy 1234yf.

  • Obsługa okresowa - potocznie nazywana serwisem klimatyzacji wykonywana jest u nas za pomocą urządzeń firmy WERTHER, dokonujemy odzysk czynnika chłodzącego wraz z olejem i napełniamy układ uzupełniając też olej. Bardzo ważną rolę pełni olej w układzie chłodniczym, smaruje wszystko i chroni układ.
  • Koszt wynosi 150 zł plus 30 zł za każde 100 gram dodanego czynnika R134a i serwis na nowym czynnuku 250 zł a 100 gram czynnika dodanego 80 zł

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.